Monitorovanie motorových
vozidiel a pracovných strojov

Rýchly kontakt

Trinid s.r.o.
J. Švermu 2188/7
960 01 ZVOLEN
e-mail: trinidsk@gmail.com
tel.:  0911 826 102
 0911 263 784
 0911 263 783
Rýchly kontakt

Elektrické skútre

Základné informácie

AKUMOTO

Nové dvojmiestne skútre AKUMOTO® ponúkajú neuveriteľne hospodárny a navyše ekologický princíp elektrického pohonu.

DOBÍJANIE

Dobíjanie prebieha cez bežnú zásuvku 220V, preto ste úplne nezávislí na hustote benzínových staníc a na cene ropy.

AKUMULÁTORY

Nové najmodernejšie LiFePO4HARD akumulátory sú ľahké, bezpamäťové a bezúdržbové. Vďaka tomu dosahujú elektrické skútre AKUMOTO špičkové parametre. Súčasťou motocyklov je automatická inteligentná nabíjačka, ktorá sa postará o 100% dobitie akumilátora bez nutnosti vašej asistencie (ako mobilný telefón). Táto digitálna nabíjačka je riadená procesorom a pracuje v piatich režimoch.

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Pri prevádzke tohto vozidla neprodukujete žiadny hluk a výfukové plyny, čím chránite životné prostredie nielen pre seba, ale aj pre ďalšie generácie.

HOMOLOGÁCIA

Vozidlo je homologizované pre 2 osoby vo všetkých krajinách EU, Stačí vám vodičské oprávnenie A - "Malý motocykel".

PRINCÍP POHONU

Využíva technológie poslednej generácie: motor neobsahuje žiadne prevody, uhlíky, remene, oleje, filtre a pod., preto má životnosť až 100.000 km a je bezúdržbový.

SERVIS

Vďaka využitiu nejmodernejších technológií máme možnosť vám ponúknuť nenáročného pomocníka s minimálnymi nárokmi na servisné úkony a zanedbateľnú až nulovú prevádzkovú réžiu.

PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY

Napríklad: na 100 km, pri dobíjaní z bežnej siete už od 23 centov, pri využití alternativnych zdrojov (slnko, voda, vietor) môžete "tankovať" aj zdarma!

PREDVEDENIE

Nekupujte „mačku vo vreci“. Využite možnosť bezplatného a nezáväzného predvedenia v mieste vašeho bydliska.

NÁHRADNÉ DIELY

Pri značke AKUMOTO sa Vám nestane, že by ste nemohli zohnať náhradné diely k svojmu motocyklu.

POSTAVENIE NA TRHU

Značka AKUMOTO má dlhoročné skúsenosti s technickým vývojom, predajom elektrických skútrov a so starostlivosťou o zákazníkov. AKUMOTO si vybudovalo pevnú pozíciu na trhu, vďaka ktotej sme schopní ponúkať zákazníkom 100% službu od začiatku až do konca.

Trinid s.r.o.

je dynamicky rozvíjajúca sa firma, ktorá sa zaoberá predajom, distribúciou, montážou a servisom vysokokvalitných značkových systémov určených pre komplexný monitoring vozidiel a riadenie vozového parku na slovenskom a zahraničnom trhu. Zabezpečujeme komplexné riešenia v oblasti znižovania nákladov na prevádzku vozového parku, distribúciu monitorovacích sytémov a technických autodoplnkov a v prípade potreby aj servisné služby prostredníctvom vlastnej siete technikov.

Elektrické skútre Akumoto

ponúka profesionálne poradenstvo a skúsenosti pri hľadaní optimálneho riešenia pre každú spoločnosť podnikajúcu v oblasti obchodu a dopravy.