Monitorovanie motorových
vozidiel a pracovných strojov

Rýchly kontakt

Trinid s.r.o.
J. Švermu 2188/7
960 01 ZVOLEN
e-mail: trinidsk@gmail.com
tel.:  0911 826 102
 0911 263 784
 0911 263 783
Rýchly kontakt

Monitorovanie vozidiel a pracovných strojov

Monitorovací systém CDS

CDS systém

Softvérové riešenie, ktoré ponúkame

Pretože máme za sebou výrobcu softvéru, ponúkame optimálne riešenie na mieru pre každého zákazníka.

V našej ponuke máme dve varianty softvérového riešenia:

KOMERČNÝ SERVER CDS

Táto varianta je určená pre menšie vozové parky. Uvedený systém Vám umožní prístup na server odkiaľkoľvek cez webové rozhranie na náš komerčný server CDS. Užívateľské prostredie je vybavené mapovými podkladmi Google maps v štyroch variantách vrátane fotomáp, sledovanie vozidiel online, prehliadanie histórie jázd vozidiel, grafmi rýchlosti/otáčok/paliva, základnými tlačovými zostavami, dokladovanie tankovania a jeho vyhodnotenie, poľom pre zasielanie a príjem SMS správ.

S prístupom na komerčný server CDS získava zákazník SIM kartu O2 zdarma.

VLASTNÝ SERVER CDS

Pre náročných zákazníkov, ktorý potrebujú sofistikované riešenie na mieru a veľkým vozovým parkom ponúkame inštaláciu vlastného serveru CDS. Vďaka vlastnému serveru si budete môcť zvoliť optimálne užívateľské prostredie, monitorovanie požadovaných hodnôt vo vlastných zostavách a ďalších sofistikovaných riešeniach podľa vašich predstáv. Na vašom vlastnom serveri docielite maximálnu ochranu výstupných dát a súčasne zrýchlite proces spracovávania dát na serveri. Prístup na váš vlastný server je riešený najmodernejšou metódou cez webové rozhranie WebCDSMaps na vašu IP adresu. Vďaka tejto webovej aplikácii WebCDSMaps nemusíte riešiť problém s licenciou na jednotlivé PC a jednoducho sa pripojíte odkiaľkoľvek, kde sa práve nachádzate, či už ste v kancelárii u vášho kolegu alebo ste úplne mimo pracoviska.

Užívateľské prostredie softvéru CDS

Trinid s.r.o.

je dynamicky rozvíjajúca sa firma, ktorá sa zaoberá predajom, distribúciou, montážou a servisom vysokokvalitných značkových systémov určených pre komplexný monitoring vozidiel a riadenie vozového parku na slovenskom a zahraničnom trhu. Zabezpečujeme komplexné riešenia v oblasti znižovania nákladov na prevádzku vozového parku, distribúciu monitorovacích sytémov a technických autodoplnkov a v prípade potreby aj servisné služby prostredníctvom vlastnej siete technikov.

Elektrické skútre Akumoto

ponúka profesionálne poradenstvo a skúsenosti pri hľadaní optimálneho riešenia pre každú spoločnosť podnikajúcu v oblasti obchodu a dopravy.