Monitorovanie motorových
vozidiel a pracovných strojov

Rýchly kontakt

Trinid s.r.o.
J. Švermu 2188/7
960 01 ZVOLEN
e-mail: trinidsk@gmail.com
tel.:  0911 826 102
 0911 263 784
 0911 263 783
Rýchly kontakt

Monitorovanie vozidiel a pracovných strojov

Monitorovací systém CDS

example2

Riešenie pre špeciálne mechanizmy

Ponúkame sledovanie najrôznejších špeciálnych mechanizmov

Po konzultácii s našimi odborníkmi vyprojektujeme sledovací systém pre Vaše špeciálne mechanizmy od malých systémov ako napr. kosačky až po nadmerné či zložité mechanizmy, kde je potreba nadštandardného sledovania výstupných hodnôt.

Ak riešite sprehľadnenie činností pre špecifické mechanizmy, neváhajte nás prosím osloviť, radi pre Vás navrhneme možnosti sledovania daných výstupov. Realizované projekty nájdete v sekcii referencie.


Trinid s.r.o.

je dynamicky rozvíjajúca sa firma, ktorá sa zaoberá predajom, distribúciou, montážou a servisom vysokokvalitných značkových systémov určených pre komplexný monitoring vozidiel a riadenie vozového parku na slovenskom a zahraničnom trhu. Zabezpečujeme komplexné riešenia v oblasti znižovania nákladov na prevádzku vozového parku, distribúciu monitorovacích sytémov a technických autodoplnkov a v prípade potreby aj servisné služby prostredníctvom vlastnej siete technikov.

Elektrické skútre Akumoto

ponúka profesionálne poradenstvo a skúsenosti pri hľadaní optimálneho riešenia pre každú spoločnosť podnikajúcu v oblasti obchodu a dopravy.