Monitorovanie motorových
vozidiel a pracovných strojov

Rýchly kontakt

Trinid s.r.o.
J. Švermu 2188/7
960 01 ZVOLEN
e-mail: trinidsk@gmail.com
tel.:  0911 826 102
 0911 263 784
 0911 263 783
Rýchly kontakt

Monitorovanie vozidiel a pracovných strojov

Webdispečink

Ako si zriadiť službu Webdispečink

Mobilná jednotka

Prvým krokom pre uvedenie služby WEBDISPEČINK do prevádzky je montáž takzvanej mobilnej jednotky do automobilu.

Identifikácia vodičov

Pre identifikáciu jednotlivých vodičov sa používajú takzvané identifikačné čipy.

Aplikácia WEBDISPEČINK

Všetky údaje z mobilných jednotiek a identifikačných čipov sú v aplikácii WEBDISPEČINK spracovávané rôznymi užitočnými spôsobmi - od zobrazenia vozidiel na mape cez rôzne štatistické prehľady až po nástroje, ktoré umožňujú optimalizáciu prevádzky vášho vozového parku.

Prenos údajov do Vašich aplikácií

Údaje môžete z aplikácie WEBDISPEČINK prenášať do ďalších aplikácií, ktoré používa Vaša firma, napr. do aplikácie MS Excel a následne s nimi pracovať, napríklad vytvárať rôzne matematické a finančné modely, triediť jednotlivé údaje a podobne...

Trinid s.r.o.

je dynamicky rozvíjajúca sa firma, ktorá sa zaoberá predajom, distribúciou, montážou a servisom vysokokvalitných značkových systémov určených pre komplexný monitoring vozidiel a riadenie vozového parku na slovenskom a zahraničnom trhu. Zabezpečujeme komplexné riešenia v oblasti znižovania nákladov na prevádzku vozového parku, distribúciu monitorovacích sytémov a technických autodoplnkov a v prípade potreby aj servisné služby prostredníctvom vlastnej siete technikov.

Elektrické skútre Akumoto

ponúka profesionálne poradenstvo a skúsenosti pri hľadaní optimálneho riešenia pre každú spoločnosť podnikajúcu v oblasti obchodu a dopravy.