Monitorovanie motorových
vozidiel a pracovných strojov

Rýchly kontakt

Trinid s.r.o.
K. Šmidkeho 1445/12
960 01 ZVOLEN
e-mail: trinidsk@gmail.com
 0911 263 783
Rýchly kontakt

Technické autodoplnky

Automatické rozsviecovače svetiel

example2

Automatický spínač, resp. zariadenie Tempo zabezpečuje automatické zapnutie svetiel

(parkovacích aj stretávacích svetiel), hneď po naštartovaní vozidla. Jeho prednosťou je jednoduchá konštrukcia, bezúdržbová prevádzka a ľahká montáž do vozidla. Pripája sa paralelne na ovládací prvok svetiel vozidla, ktorý zostáva pri automatickom zapnutí svetiel vo vypnutej polohe.

Prepínač svetiel je v polohe I a otočením kľúča v zapaľovaní sa rozsvietia parkovacie aj stretávacie svetlá vozidla. V závislosti od zapojenia pre dízlové motory sú časy oneskorenia pri parkovacích svetlách 10 sekúnd a pri stretávacích svetlách 20 sekúnd. Pre benzínové motory je to 5 sekúnd pre parkovacie svetlá a 10 sekúnd pre svetlá stretávacie. Po vypnutí zapaľovania svetlá automaticky zhasnú.

V letnom období je možnosť deaktivácie automatického spínača svetiel vypnutím prepínača svetiel do polohy 0.

Automatický spínač osvetlenia je vhodný pre všetky vozidlá s napätím 12V.

Trinid s.r.o.

je dynamicky rozvíjajúca sa firma, ktorá sa zaoberá predajom, distribúciou, montážou a servisom vysokokvalitných značkových systémov určených pre komplexný monitoring vozidiel a riadenie vozového parku na slovenskom a zahraničnom trhu. Zabezpečujeme komplexné riešenia v oblasti znižovania nákladov na prevádzku vozového parku, distribúciu monitorovacích sytémov a technických autodoplnkov a v prípade potreby aj servisné služby prostredníctvom vlastnej siete technikov.