Monitorovanie motorových
vozidiel a pracovných strojov

Rýchly kontakt

Trinid s.r.o.
J. Švermu 2188/7
960 01 ZVOLEN
e-mail: trinidsk@gmail.com
tel.:  0911 826 102
 0911 263 784
 0911 263 783
Rýchly kontakt

Technické autodoplnky

Denné led svetidlá

Bezpečnosť

- už nikdy nezabudnete zapnúť svetlá a ste vyditeľní! Automatická prevádzka.

Ekonomika

- Majú malý príkon(cca8W) s porovnaním s bežným svietením (asi 240W), kedy svietia obrysové svetlá, prístrojová doska, schránky, ovládače, vypínače... Tieto berú energiu z alternátora,ktorý je poháňaný motorom,čo má za následok vyššiu spotrebu paliva,ktoré nie je lacné.Pri takto zapnutých svetlách je teda motor viac zaťažený a spotreba sa zvýši aj o 0,5l na 100 km. ... A o pokute za nerozsvietené svetlá už ani nehovoriac.

Ekológia

- Menej paliva - menej emisií do ovzdušia.

example2

4 LED svetlá DRL (homologizované)

12V Sada 4 LED diód v počte 2ks + kabeláž, štartér už vo svetlách, ešte jednoduchšia a rýchla montáž, možnosť zapojenia ľubovoľne napr. aj na "parkovačky". Rozmery (Š x V x H - v mm) 120 x 36 x 48.

example2

4 LED svetlá DRL (homologizované)

12V Sada 4 LED diód v počte 2ks + kabeláž, štartér už vo svetlách, ešte jednoduchšia a rýchla montáž, možnosť zapojenia ľubovoľne napr. aj na "parkovačky". Rozmery (priemer x H - v mm) 70 x 53.

example2

Dectane Homologizované DRL svetlo 6LED LGX12B

- Hranaté čierne Toto homologizované svetlo pre denné svietenie je svojím hranatým dizajnom v čiernom prevedení kompatibilné s rôznymi nárazníkmi a spojlermi. Jednoduchá montáž, vysoká kvalita od značky Dectane. Rozmery (Š x V x H - v mm) 200 x 29 x 28.

Trinid s.r.o.

je dynamicky rozvíjajúca sa firma, ktorá sa zaoberá predajom, distribúciou, montážou a servisom vysokokvalitných značkových systémov určených pre komplexný monitoring vozidiel a riadenie vozového parku na slovenskom a zahraničnom trhu. Zabezpečujeme komplexné riešenia v oblasti znižovania nákladov na prevádzku vozového parku, distribúciu monitorovacích sytémov a technických autodoplnkov a v prípade potreby aj servisné služby prostredníctvom vlastnej siete technikov.

Elektrické skútre Akumoto

ponúka profesionálne poradenstvo a skúsenosti pri hľadaní optimálneho riešenia pre každú spoločnosť podnikajúcu v oblasti obchodu a dopravy.